ליאור בכר -

מנכ"ל ובעלים קבוצת בכר

קבוצת בכר נוסדה ע"י היזם ואיש העסקים ליאור בכר.
בשנת 2007 החל ליאור את פעילותו בתחום הנדל"ן ובשנת 2009 הוא ייסד את קבוצת בכר, חברת נדל”ן יזמית וקבלנית, המתמחה בפרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית.
את ה "אני מאמין" שגיבש ליאור בכר בעסקיו במהלך השנים, הוא הביא איתו לתחום הנדל"ן – "הלקוח הוא תמיד במרכז".
ליאור גייס לחברה, צוות עובדים ומנהלים מקצועי ,שתרבות השירותיות מוטמעת בהם, כולם בעלי ניסיון רב בתכנון ובביצוע פרויקטים של נדל”ן למגורים.
כחלק מהאסטרטגיה של ליאור לרכז את כל השירותים בעבור לקוחותיו תחת קורת גג אחת, הוא הקים גם חברת הנדסה וביצוע, המבצעת את הפרויקטים השונים של החברה ומאפשרת לה לפשט ולייעל את תהליכי בנייה תוך פיקוח קפדני, בקרה יומיומית וביצוע מדויק.
קבוצת בכר יוזמת ומבצעת את כל השלבים בתהליך, החל מאיתור ההזדמנות, פעילות מול הדיירים, הגשת ההיתרים, תכנון הפרויקט, מימון וליווי פיננסי, ביצוע הפרויקט בפועל ושיווק הדירות החדשות.
עבורנו בקבוצת בכר, הבנייה היא אינה "פרויקט".
בנייה היא עשייה עם מטרה מקודשת ונעלה – לבנות ללקוחות שלנו את ביתם.
חזון זה, מתורגם בראש ובראשונה למתן שירות איכותי, קשוב ורצוף, שירות מושלם המותאם עד אחרון הפרטים לצרכים ולשאיפות של הלקוחות שלנו בכל הנוגע לביתם החדש.
החיבור ביננו לבין לקוחותינו, משול למערכת יחסים ארוכת טווח הנמשכת החל מההיכרות הראשונה ועד ליום בו אנו מוסרים להם את ביתם , בדיוק כפי שהם מדמיינים את חייהם בו.
כל מנהל ועובד בקבוצת בכר מבין היטב שאנו עובדים יחד עם הלקוח, עבור הלקוח ובזכות הלקוח.
כיום לקבוצת בכר מעל  30 פרויקטים באזור השרון והמרכז ובכלל זה בערים: רמת גן, הרצליה, רעננה, כפר סבא, גני תקווה, בת ים וחולון.